ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРОЄКТ
ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЄКТУВАННЯ ПІД ВАШІ ПОТРЕБИ І ПОБАЖАННЯ | ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЄКТУВАННЯ ПІД ВАШІ ПОТРЕБИ І ПОБАЖАННЯ
Що таке індивідуальний проЄкт?
Якщо ви бажаєте створити унікальний проєкт будинку з особистими уподобаннями кожного жителя, врахувати всі нюанси, створити житлову площу яка задовольнить всі ваші потреби та очікування, - вам потрібен індивідуальний проєкт. Це найкраще рішення, якщо ви бажаєте бути творцем свого житла!
Важливо!
не буває двох однакових індивідуальних проєктів: кожен із них акумулює побажання конкретного замовника;
клієнт може встановлювати будь-які параметри, що мають для нього значення: висоту будинку, площу, поверховість, архітектурний стиль, орієнтацію по сторонах світу тощо;
проєкт буде вписаний безпосередньо в ландшафт ділянки (розташований із урахуванням рельєфу), створюючи єдиний гармонійний ансамбль із навколишнім середовищем;
у проєкті будуть застосовані оптимальні для замовника і для конкретного індивідуального проєкту будівельні матеріали.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЄКТУ?
 • ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  І КОМФОРТ
  Втілення індивідуальних побажань замовника не впливає на функціональність проєкту. Наші будинки вирізняються не лише естетичною складовою, але й комфортністю для життя.
 • ПРИВ'ЯЗКА ДО МІСЦЕВОСТІ
  Зводячи будинок за індивідуальним проєктом, ми враховуємо особливості місцевого ландшафту, щоб будинок утворював гармонійний ансамбль із навколишнім середовищем.
 • ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
  Усі вимоги замовника до проєкту виконуються в повному обсязі та в чітко встановлені терміни, адже всі ці аспекти прописано в проєктній і виконавчій документації.
 • ОРИГІНАЛЬНІСТЬ
  Поєднання вашого бачення власного будинку з професіоналізмом і досвідом наших архітекторів та дизайнерів допоможе створити дійсно оригінальний проєкт, який буде не схожим на інші.
ЯКІ ПЕРЕВАГИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЄКТУ?
 • ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  І КОМФОРТ
  Втілення індивідуальних побажань замовника не впливає на функціональність проекту. Наші будинки вирізняються не лише естетичною складовою, але й комфортністю для життя.
 • ПРИВ'ЯЗКА ДО МІСЦЕВОСТІ
  Зводячи будинок за індивідуальним проектом, ми враховуємо особливості місцевого ландшафту, щоб будинок утворював гармонійний ансамбль із навколишнім середовищем.
 • ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
  Усі вимоги замовника до проекту виконуються в повному обсязі та в чітко встановлені терміни, адже всі ці аспекти прописано в проєктній і виконавчій документації.
 • ОРИГІНАЛЬНІСТЬ
  Поєднання вашого бачення власного будинку з професіоналізмом і досвідом наших архітекторів та дизайнерів допоможе створити дійсно оригінальний проект, який буде не схожим на інші.
ЩО ОТРИМУЄ ЗАМОВНИК ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОЄКТУ?
ПРОФЕсіоналізм
Глибокі теоретичні знання й практичні навички наших архітекторів, будівельників, дизайнерів – ось запорука того, що ви отримаєте комфортне, якісно зведене житло в короткі терміни.
неповторність
Індивідуальні рішення на всіх етапах будівництва, від проектування до облаштування прибудинкової території, допомагають створити саме той будинок, про який ви завжди мріяли.
Юридичний супровід
Окрім будівельних робіт, ми також готуємо необхідну проєктну й виконавчу документацію відповідно до чинних норм ДСТ і СНіП, щоб гарантувати законне введення будинку в експлуатацію.
повний цикл робіт
Виконання всіх проектувальних, будівельних та оздоблювальних робіт однією компанією дозволяє унеможливити неузгодженість дій і порушення вказаних термінів будівництва.
БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОРАХУНОК ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА
Made on
Tilda